Üzemeltetői mérnök

A város első vízműve több, mint 130 éve alakult, ma TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. néven Pécs és a környező települések ivóvíz- és szennyvízszolgáltatójaként a térség egyik legjelentősebb környezetgazdálkodási szereplője.

Szakterület szennyvíztelep
Munkavégzés helye Pécs, Állomás utca 40.
Szerződés típusa határozatlan
Munkarend rugalmas
Napi munkaidő 8 órás
Jelentkezési határidő 2024.04.30
Téged keresünk, ha
  • rendelkezel környezetmérnök vagy építőmérnök végzettséggel;
  • felhasználói szinten ismered az MS Office programokat;
  • van „B” kategóriás vezetői engedélyed;
  • van 2-3 éves szakirányú tapasztalatod.
  • Vízellátás-csatornázás szakirányon szerzett végzettség előnyt jelent.
Feladatok, amik várnak rád
  • Pécs város szennyvíztisztító telep, tisztító vonalának, iszapkezelő vonalának, biogáz erőművének és szippantott szennyvíz fogadó állomásának zavartalan üzemeltetése;
  • üzemviteli adatok, laboratóriumi vizsgálati eredmények kiértékelése, szükséges beavatkozások meghatározása;
  • társüzemekkel, szerződött partnerekkel és a hatóságokkal kapcsolattartás;
  • munkák megszervezése, ellenőrzése;
  • technológiai fejlesztések előkészítésében és végrehajtásában való részvétel;
  • pályáztatásokban, szerződéskötésekben való részvétel;
  • nyilvántartások naprakészen tartása;
  • éves üzemeltetői tervek készítése;
  • munkaterület és műszaki átadás-átvételeken társaságunk képviselete.
Tettye Forrásház

Amit biztosítunk számodra

környezetvédelem
egészségprogram
biztos fizetés
biztonságos munkavégzés
céges rendezvények
dolgozói kedvezmények
érdekképviselet
extra pótlékok
ingyenes sportolás
karrierlehetőség
mentori támogatás
modern munkakörnyezet
összetartó csapat
rugalmas munkarend
szakmai fejlődés
szűrővizsgálatok

Oldjuk meg együtt a kihívásokat!

Érdekel? Jelentkezz!
Megmutatjuk, hogyan dolgozunk.

Kérdésed van? Segítünk!

Írj nekünk e-mailben vagy gyors válaszért keress minket a chaten!

E-mail: karrier@tettyeforrashaz.hu